До кінця року Державна казначейська служба України отримає оновлений веб-портал. Це засвідчує укладений 07 вересня 2018 року договір з ТОВ «Комп’ютерні інформаційні технології» про розробку та впровадження оновленого Веб-порталу. Новостворений сайт буде відповідати всім вимогам щодо сучасних web-сайтів:

  • адаптований під різні браузери та мобільні пристрої дизайн;

Наразі на мобільних пристроях, як і на комп’ютерах, відображається одна й та ж версія сайту
  • міститиме інформацію двома мовами – українською та англійською, адже зараз на офіційному порталі використовується автоматичний переклад на російську та англійську засобами сервісу Google translate;
Автоматично перекладається тільки текстова інформація, тож частина написів так і лишається українською навіть у англомовній версії сайту
  • буде адаптований для людей з особливими потребами.

Покращення також стосуватимуться швидкодії (час відкриття веб-сторінки не повинен перевищувати 3 сек.) та захисту інформації (доступ здійснюватиметься виключно за протоколом HTTPS).

Наразі на сайті все ще використовується протокол доступу без шифрування даних

Усі роботи з розробки і введення в експлуатацію оновленого веб-потралу ТОВ «Комп’ютерні інформаційні технології» обіцяє виконати до кінця грудня 2018 року за 437 000 грн. Тож після новорічних свят про виконання державного бюджету можна буде прочитати вже на оновленому сайті казначейства України.

Добавить комментарий